Zdecydowanie odradzam zakupy! Totalne oszustwo.Jakość ubrań jest dramatycznie niska – materiały są sztuczne, tandetne i zupełnie niezgodne z opisem oraz zdjęciami na stronie. Najgorszy jest jednak pro... Mehr ansehen
Wir überprüfen keine spezifischen Behauptungen, da die Meinungen der Bewerter ihre eigenen sind. Wir können Bewertungen jedoch als „verifiziert” kennzeichnen, wenn wir bestätigen können, dass eine geschäftliche Interaktion stattgefunden hat. Mehr erfahren
Um die Integrität unseres Portals zu schützen, überprüft unsere automatisierte Software alle Bewertungen – unabhängig davon, ob sie verifiziert sind oder nicht – rund um die Uhr. Diese Technologie identifiziert und entfernt Inhalte, die gegen unsere Richtlinien verstoßen, wie zum Beispiel Bewertungen, die nicht auf einer wirklichen Erfahrungen basieren. Uns ist bewusst, dass wir möglicherweise nicht alles erfassen, doch Sie können uns jederzeit problematische Inhalte melden, die wir Ihrer Meinung nach übersehen haben. Mehr erfahren
Das sagen Bewerter
Jakość towaru znacząco odbiega od przedstawionego na zdjęciu i opisu, w którym informują, że cechuje go najwyższa jakość. Cena nieadekwatna do jakości. Koszt zwrotu do Chin niestety przekracza cenę pr... Mehr ansehen
Złodzieje. Wysyłają towar tak niskiej jakości, że nawet 5 zl bym nie dała za te szmaty. A zapłaciłam za nie kupę kasy. Chcą żebym zwróciła towar do Chin, ale na mój koszt gdzie koszt to ponad 100 zl .... Mehr ansehen
Jak widać nabrali starego wyge. Normalnie kazda firmę sprawdzam, tym razem zamowiłem na prosbe żony bo jej sie podobała oferta. Niestety zgodnie z tym co napisali poprzednicy doswiadczeni kontaktem z... Mehr ansehen
Keine Aufzeichnungen über Bewertungseinladungen
Dieses Unternehmen hat seine Kunden nicht zur Bewertungsabgabe eingeladen, daher sind die Bewertungen möglicherweise nicht repräsentativ.
So nutzt dieses Unternehmen Trustpilot
Erfahren Sie, woher die Bewertungen stammen und wie sie ausgewertet und moderiert werden.
Das haben sich andere Leute angesehen
Jakość towaru znacząco odbiega od…
Jakość towaru znacząco odbiega od przedstawionego na zdjęciu i opisu, w którym informują, że cechuje go najwyższa jakość. Cena nieadekwatna do jakości. Koszt zwrotu do Chin niestety przekracza cenę produktu. Ale nie przeczytałam przed zakupem punktu - polityka zwrotów. Nauczka na przyszłość
Zdecydowanie odradzam zakupy
Zdecydowanie odradzam zakupy! Totalne oszustwo.Jakość ubrań jest dramatycznie niska – materiały są sztuczne, tandetne i zupełnie niezgodne z opisem oraz zdjęciami na stronie. Najgorszy jest jednak proces zwrotu. Sklep każe odsyłać towar na własny koszt do Chin, co kosztuje krocie, a i tak nie oddają pieniędzy! Mimo odesłania paczki i kontaktu z mojej strony, środki nigdy nie wróciły na moje konto, a kontakt się urwał. Trzymajcie się od tego butiku z daleka, szkoda nerwów i pieniędzy!
Lena Warszawa złodzieje i oszuści
Garnitur za 165 zł to ścierka z poliestru, nie obrażając szmaty, bo te bawełniane spełniają swoje funkcję, a ta plastikowa ścierka nie ma żadnych. Kolor nie ten , rozmiar nie ten, brak zwrotów, 10% wartości zwrócą i mam zasadić drzewo. Reklamację prowadzi oczywiście Pani Anna Kowalska, zapewne z Warszawy ... Najśmieszniejsze jest to, że mieszkam koło Centrum chińskiego w Wólce Kosowskiej Nadarzyna i szerokim łukiem te toksyczne produkty. Zgłosił ktoś to du rzecznika konsumenta? Udało sie komuś odzysakć całą kwotę, negocjować czy nawet te 10%?
Banda oszustów
Banda oszustów. Kreują się na polski butik, a sprzedają chiński szajs za duże pieniądze. Już lepsze ciuchy można kupić w lumpeksie.
Totalne dno Nie kupować UWAGA
Totalne dno, oszustwo dostaliśmy nie ten rozmiar, nie ten kolor, a wymiana, zwrot do Chin na własny koszt xD Nie kupować
Oszustwo
Oszustwo. Nie zgadza się nic, począwszy od czasu dostawy po jakość/ wygląd produktów. Zwrot możliwy, jednak tylko prosto do Azji i na koszt kupującego.
Jedna wielka farsa!
Sprawa godna rzecznika praw konsumenta.
Dlaczego nazywają się polską firmą?
Dlaczego nazywają się polską firmą?
Jak importują z Chin.!!!
Dlaczego nie odpowiadają na maile.
Ostrzegam wszystkich przyszłych klientów przed zakupami w tej firmie.
Złodzieje
Złodzieje. Wysyłają towar tak niskiej jakości, że nawet 5 zl bym nie dała za te szmaty. A zapłaciłam za nie kupę kasy. Chcą żebym zwróciła towar do Chin, ale na mój koszt gdzie koszt to ponad 100 zl . Celowo tak działają. Żeby ludzie nie odsyłali tych szmat. Celowo blik, a nie przelew, bo ciężko odzyskać z banku pieniądze. Zgłaszajcie to badziewie na Policję, bo to jawne oszustwo.
Zamiast sukienek przyszła jakaś piżama…
Zamiast sukienek przyszła jakaś piżama przypominająca "szmate do podłogi" obiecano mi zwrot pieniędzy ale do dnia dzisiejszego ich nie otrzymałam. Obsługa nawet nie odpisuje już na maile. Jedno wielkie oszustwo!
Jak widać nabrali starego wyge
Jak widać nabrali starego wyge. Normalnie kazda firmę sprawdzam, tym razem zamowiłem na prosbe żony bo jej sie podobała oferta. Niestety zgodnie z tym co napisali poprzednicy doswiadczeni kontaktem z ta lewą firma dodam, ze amerykanska sprzedająca produkty z chin jest żaden, napisali po 3 dniach, ze jest opoznienie, wysłali link do przewoznika a tam widnieje od tygodnia, ze nie podjęte.
Odradzam zakupy w tym sklepie - oszustwo
Odradzam zakupy w tym sklepie. Sukienka ładna ale za mała, nie ma szans żeby zwrócić towar, korespondencja chyba z botem; za każdym razem to samo odpisywali. Finalnie, informują aby w trosce o środowisko zostawić sobie towar a oni zwrócą 10% wartości. Porażka. Magazyn mają gdzieś w Chinach. Nie ma szans na wymianę lub zwrot
Ostrzeżenie przed zakupami w firmie Lena Warszawa
Towar bardzo złej jakości.Zwrotu można dokonać ale towar należy odesłać do Chin.Adres zwrotny jest podawany przez firmę Lena Warszawa po zarejestrowaniu chęci zwrotu towaru.Koszt przesyłki przekracza wartość zwróconego towaru.
Oszustwo!!
Oszustwo!!! Definitywnie nie polecam zakupów w tej firmie. Sukienka, która przyszła to chiński bubel z polyestru.
Są oszustami jak można tak ludzi…
Są oszustami jak można tak ludzi oszukiwac wysyłać jakieś tanie szmaty za takie pieniądze. Jak się pisze o adres zwrotu wymyślają że moga wymienić rozmiar albo 10% zwrotu pieniędzy.
Totalne oszustwo
Zgadzam się z powyższymi opiniami. Totalne oszustwo. Piszą, że likwidują sklep w Warszawie, którego pewno nigdy nie było, a towar jest wysyłany z Chin. Nie polecam!!! Jak można tak perfidnie kłamać i oszukiwać.
Potwierdzam wszystkie negatywne opinie
Potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Kontakt tylko mailowy, problemy ze zwrotami - po kolejnym mailu otrzymałam adres - magazyn w Chinach! Oczywiście na mój koszt. Jakość - porażka!!! Sukienka plastikowa. Nie dajcie się nabrać. Trzeba gdzieś to zgłosić.
Oszustwo
Oszustwo, towar przychodzi z Chin, w niczym nie przypomina tego, który jest prezentowany na stronie sklepu.
Nie nadaje się do noszenia, a koszt zwrotu przewyższa cenę produktu. Nie myślałam, że coś takiego jest możliwe. Niech nikogo nie zmyli nazwa firmy-Lena Warszawa, nie jest to polska firma . Po tygodniach negocjacji mailowej otrzymałam adres, na który mogę zwrócić towar, ale jak wspomniałam, koszty wysyłki do Azji są wyższe niż cena szmaty, którą dostałam
Totalne oszustwo
Totalne oszustwo – omijajcie ten sklep szerokim łukiem. Towar przychodzi z Chin i ma bardzo niską jakość. Materiał wygląda i w dotyku przypomina plastikowy worek, a ubrania są fatalnie uszyte. Generalnie nie da się tego nosić. Nie wzięłabym ich nawet za darmo, a ceny sięgają średnio 150 zł za sztukę. Zwrot jest na własny koszt, więc odzyskanie pieniędzy staje się nieopłacalne. Zdecydowanie nie polecam.
Oszustwo
Tak, to oszustwo. Nie kupujcie tam niczego! W ogóle nie rozumiem, komu to się opłaca i dlaczego polskie prawo nic nie robi z takimi sklepami internetowymi. Tyle osób straciło pieniądze, a kupujący nie jest w żaden sposób chroniony. A najważniejsze to czytać opinie przed zakupem, a nie po fakcie. Takich stron jest całkiem sporo! Paczka przyszła z jakimiś szmatami z Chin, a kosztuje jako Zara!
So funktioniert Trustpilot
Auf Trustpilot hat jeder die Möglichkeit, Bewertungen abzugeben. Der Verfasser einer Bewertung kann diese jederzeit bearbeiten oder löschen, und die Bewertungen werden angezeigt, solange der jeweilige Nutzer-Account aktiv ist.
Unternehmen können über automatische Einladungen zur Bewertungsabgabe einladen. Diese Bewertungen werden mit dem Hinweis „verifiziert“ versehen, um darauf hinzuweisen, dass es sich um echte Erfahrungen handelt.
Erfahren Sie mehr über die verschiedenen Arten von Bewertungen.
Zum Schutz unseres Portals setzen wir auf eine Kombination aus spezialisierten Mitarbeitern und cleveren Technologien. Erfahren Sie, wie wir gefälschte Bewertungen bekämpfen.
Erfahren Sie mehr darüber, wie Bewertungen auf Trustpilot gehandhabt werden.
Hier finden Sie 8 Tipps für das Schreiben von Bewertungen.
Die Verifizierung hilft sicherzustellen, dass es sich bei den Bewertungen, die Sie auf Trustpilot lesen, um Bewertungen von echten Menschen handelt.
Anreize für das Schreiben von Bewertungen anzubieten oder selektiv zur Bewertungsabgabe einzuladen, kann den TrustScore verfälschen. Deshalb verstößt beides gegen unsere Richtlinien.








